Go down
Crashie
Gryffindor
Crashie

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

28.11.18 13:30
Jest tutaj wielkie pole do rozgrywek różnego rodzaju i ćwiczenia zaklęć oraz ciosów.
Crashie
Gryffindor
Crashie

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Re: Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

28.11.18 13:48
Okey. Pomysł mój idzie na pierwszy ogień.

Rzucam to (mam wykupione 4 oczka z transmutacyjnych i znam to dzięki księdze z transmutacji powiedzmy dotyczącą zamian na średnim poziomie, która skupia się na poziomie tam VIII):

Combiacro - zaklęcie, które pozwala zamienić jedno zwierzę w drugie tej samej wielkości. Im jednak bardziej skomplikowane stworzenie, tym trudniej jest je zmienić.
Czas działania: w zależności od czarującego. Początkujący mogą sprawić, że zaklęcie będzie działało cały dzień (2-3 sesje).
VIII

(czyli żeby mi wyszło muszę mieć minimum 3 z kości (wyjdzie słabe), 4 (wyjdzie spoko), 5 (wyjdzie super))


Potem rzucam z użytkowych (mam wykupione 3 oczka z użytkowych i znam zaklęcia z książki o zaklęciach użytkowych powiedzmy używanych w walce  na poziomie łatwym, która skupia się tam na poziomi V-VI):

Depulso - czar służący do odpychania przedmiotów.
V

(czyli żeby mi  wyszło muszę mieć minimum 1 z kości (wyjdzie słabe), 2 (wyjdzie spoko), 3 (wyjdzie super))


Potem rzucam z defensywnych (mam wykupione 2 oczka z defensywnych i znam zaklęcia z książki o zaklęciach defensywnych powiedzmy zasłon różnego rodzaju na poziomie łatwym, która się tam na poziomie V-VI):

Fumos — zaklęcie obronne, za jego pomocą można wyczarować chmurę podobną do zasłony dymnej.
Czas działania: przez jakiś czas (od 2 do 4 postów).
V

(czyli żeby mi wyszło muszę mieć minimum 2 z kości (wyjdzie słabe), 3 (wyjdzie spoko), 4 (wyjdzie super))


Podobna sytuacja pewnie będzie z ofensywnymi, więc je pominę.


Na koniec rzucę zaklęcie z czarnomagicznych (mam wykupione 2 oczka z czarnomagicznych i znam zaklęcia z książki o zaklęciach czarnomagicznych odrywających różne części ciała na poziomie średnim, która się tam na poziomie VII-VIII skupia):

Digove - zaklęcie, dzięki któremu można usuwać palce wybranej osobie.  Jest to niesamowicie bolesne doświadczenie.
I stopień trudności
VII

(czyli żeby mi wyszło muszę mieć minimum 4 z kości (wyjdzie słabo), 5 (wyjdzie spoko), 6 (wyjdzie super))
Magic Lullaby
Magic Lullaby

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Re: Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

28.11.18 13:48
The member 'Crashie' has done the following action : Dices roll


'K6' : 4, 6, 5, 2
Crashie
Gryffindor
Crashie

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Re: Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

28.11.18 13:49
Combiacro - wyszło mi spoko, yay.

Depulso - zajebiście nawet.

Fumos - też super.

Digove - nie pykło, do widzenia.
Crashie
Gryffindor
Crashie

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Re: Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

28.11.18 14:03
Okey. Teraz pomysł Vakela.

Rzucam to  i znam to dzięki księdze z transmutacji powiedzmy dotyczącą zamian na średnim poziomie i powiedzmy że tam jest to zaklęcie):

Combiacro - zaklęcie, które pozwala zamienić jedno zwierzę w drugie tej samej wielkości. Im jednak bardziej skomplikowane stworzenie, tym trudniej jest je zmienić.
Czas działania: w zależności od czarującego. Początkujący mogą sprawić, że zaklęcie będzie działało cały dzień (2-3 sesje).

(czyli żeby mi wyszło mam z 45% szans, co nam daje to że  muszę mieć co najmniej 4, żeby coś mi to dało, czyli wyszło)


Potem rzucam z użytkowych  i znam to dzięki księdze o zaklęciach użytkowych powiedzmy używanych w walce  na poziomie łatwym, tam jest to zaklęcie:

Depulso - czar służący do odpychania przedmiotów.

(czyli żeby mi wyszło powiedzmy że mam 50% szans, co nam daje to, że muszę mieć co najmniej 3 żeby mi wyszło )



Potem rzucam z defensywnych znam to dzięki księdze o zaklęciach defensywnych powiedzmy zasłon różnego rodzaju na poziomie łatwym:

Fumos — zaklęcie obronne, za jego pomocą można wyczarować chmurę podobną do zasłony dymnej.
Czas działania: przez jakiś czas (od 2 do 4 postów).

(czyli żeby mi wyszło powiedzmy że mam 50% szans, co nam daje to, że muszę mieć co najmniej 3 żeby mi wyszło )


Podobna sytuacja pewnie będzie z ofensywnymi, więc je pominę.


Na koniec rzucę zaklęcie z czarnomagicznych, które znam dzięki księdze o zaklęciach czarnomagicznych odrywających różne części ciała na poziomie średnim:

Digove - zaklęcie, dzięki któremu można usuwać palce wybranej osobie.  Jest to niesamowicie bolesne doświadczenie.
I stopień trudności

(czyli żeby mi wyszło mam z 45% szans, co nam daje to że  muszę mieć co najmniej 4, żeby coś mi to dało, czyli wyszło)
Magic Lullaby
Magic Lullaby

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Re: Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

28.11.18 14:03
The member 'Crashie' has done the following action : Dices roll


'K6' : 3, 1, 5, 4
Crashie
Gryffindor
Crashie

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Re: Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

28.11.18 14:06
Combiacro - 3 (czyli nie wyszło)
Depulso - 1 (czyli nie wyszło)
Fumos - 5 (czyli wyszło)
Digove - 4 (czyli wyszło)
Sponsored content

Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.] Empty Re: Temat fabularny [rzucanie zaklęć etc.]

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach